Wanap-Craft

Prawdopodobnie Najlepszy Polski Serwer Minecraft

Ogłoszenie



Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-06-22 22:50:55

Danger

JuniorAdmin

Zarejestrowany: 2012-06-22
Punktów :   

Podanie o JuniorAdmina

Witam. Wysyłam do państwa podanie o JuniorAdmina
Imię: Jakub
Wiek: 13 lat
Doświadczenie z minecraftem: 1,5 roku
Znajomość komend (1-10): 8
Skype: vivo781
Nick: DangerHunter
Kilka słów o sobie: Jestem początkującym grafikiem komputerowym z wielkich marzeniach związanych z tym fachem, używam słownika języka polskiego, potrafię pracować z ludźmi, tzn. dobrze się z nimi dogadywać, umiem też bardzo szybko się uczyć więc nie powinniście mieć ze mną problemów.
Dlaczego właśnie ja ?: Ponieważ, myślę że na serwerze brakuje ludzi którzy mogli by się nim zając i doprowadzić go do kultury. Jestem otwarty na nowe wyzwania więc nie boje się niczego. Starał bym się być na serwerze przez dość długą część dnia. Myślę że będę odpowiednia osobą na odpowiednim miejscu.

Z tego miejsca pragnę pozdrowić Administrację serwera ! Myślę że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i mój wiek nie będzie przeszkodą, abyśmy mogli się dogadać. Jestem otwarty na nowe propozycje !

PS. Proszę pytać o wszystko co chcecie, polecam kontakt przez skypa !


KIEDY MOGE CZKAĆ NA ODPOWIEDŹ ???

Ostatnio edytowany przez Danger (2012-06-25 13:08:31)

Offline

 

#2 2012-06-26 14:09:10

jonatan18

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-23
Punktów :   

Re: Podanie o JuniorAdmina

Przez 4 dni żaden z administratorów nie potrafi rozpatrzyć podania ??   Wydaje mi się ale ,że raczej na survival jest już full adminów ,dlatego musiałbyś być ewentualnie dopisany do serwera freebulid ,który ma być otwarty.            Pozdrawiam!!!!

Ostatnio edytowany przez jonatan18 (2012-06-26 14:16:07)

Offline

 

#3 2012-06-27 14:10:28

Danger

JuniorAdmin

Zarejestrowany: 2012-06-22
Punktów :   

Re: Podanie o JuniorAdmina

aha. Tylko że jak mi wiadomo admini są średnio po 1 - 2 h dziennie. Powiedz mi czy to ma sens. Ja i tak gram na tym serwie chce pomóc a tu nawet nie ma odzewu więc jest to dość śmieszne !!!

Jeśli byłoby to możliwe chciałbym kandydować na Juniora również na nowo powstającym serwerze freebuild !

NO KURW.... CZY NIKT TUTAJ NIE ZAGLĄDA !?

Ostatnio edytowany przez Danger (2012-06-29 18:51:43)

Offline

 

#4 2012-07-01 22:02:47

 Piter009

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-24
Punktów :   

Re: Podanie o JuniorAdmina

Podania nie rozpatrzone są w trakcie rozpatrywania więc tema nie został zamknięty co oznacza że jeśli przyjdzie taka potrzeba wrócimy do tego, bo rozpatrujemy podania jedynie pozytywnie lub negatywnie co jest równoznaczne z zamknięciem tematu. Masz też szczęście bo po minionym już czasie rozpatruje podanie POZYTYWNIE. Witaj w drużynie, a temat zamykam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.graphic4you.pun.pl www.pokemonevolution.pun.pl www.txcrashday.pun.pl www.demonchess.pun.pl www.polonistycznie.pun.pl