Wanap-Craft

Prawdopodobnie Najlepszy Polski Serwer Minecraft

Ogłoszenie



Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-04-08 10:44:30

Freaky

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-08
Punktów :   

CreeperMan

1.Cały cyrk ze strat± admina i tym wszystkim zalezy własnie od CreeperMana

2.Gdy tego dnia weszłem na server on grał na Miszcz i gadam co sie moze stać nagle gracze zaczeli sie skarzyc ze sie Miszcz do nich tp. i wgl.

3.Dalem mu kicka na opamiętanie ale ten wszedł i zaczol sie tepać killać duzo ludzi się skarzyło ze się tepa killa ma x-ray'a itp.

4.Potem dałem mu bana poczym ten wszedł na CreeperMana i odbanowałem sie to dałem mu bana na Misz i CreeperMan.

5.2minuty po tym zdazeniu patrze CONSOLE:DEOPPING FREAKY CONSOLE:BAN FREAKY

6.Co tdo tego to on nie tepał sie CreeperManem ale co dziwne tepal sie Miszczem.

7. Tłumaczył sie ze to nie on ale potem dostałem ub i grałem bez adma z koleg± idziemy w kopalni i szukamy diaxów nagle patrze a obok mnie miszcz Jakim sposobem?

wzioł podpalił nas i zabrał itemy.

8.Zaczołem z koleg± go wyzywać i on mnie zbanowal.

9. Switer wszedł na server dał mi ub i op'a potem rozdałem pare lvl'i z switerm (jak juz wczesniej pisałem wanakubwie)

10.Po tym Piter dał mi bana bo Switer znalazł tabliczke z napisam "Freaky To zrobił' napewno dałbym tak± tabliczke co dziwne stało się to wszystko po akcji z CreeperManem

To tyle do powiedzenia pozdrawiam Freaky.

Offline

 

#2 2012-04-08 12:31:12

jonatan18

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-23
Punktów :   

Re: CreeperMan

Masz jakie¶ screeny albo jakie¶ inne dowody??Bo to nie jest wiarygodne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonom2010.pun.pl www.pszzp.pun.pl www.genealogia.pun.pl www.wsparcie.pun.pl www.claas.pun.pl