Wanap-Craft

Prawdopodobnie Najlepszy Polski Serwer Minecraft

Ogłoszenie



Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-07-11 22:16:49

Yoda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-11
Punktów :   

Podanie na JuniorAdmina

Witam szanownych adminów mam skończone 11lat w tym roku chciałem złożyć podanie na junior admina ponieważ chciałem zachęcać graczy aby grali na tym serwerze.
Głównym moim celem jest pomagać szanownym adminom w utrzymywaniu porządku na serwerze oraz zajmowaniem się banowaniem cheaterow. Pomagać graczom a dokładniej dostarczać informacji niezbędnych do grania oczywiście nie rozdaje itemów nawet zaufanym ludziom.
Moje imię to Konrad mam bardzo dobrą pamięć więc  szybko się uczę i myślę ze nie było by ze mną problemów.
Więcej informacji skype  DjGrzmot.
Mój nick na minecrafcie to Yoda
                                                                                                                                                                  Pozdrawiam Konrad

Ostatnio edytowany przez Yoda (2012-07-12 11:32:38)

Offline

 

#2 2012-07-12 21:06:30

Danger

JuniorAdmin

Zarejestrowany: 2012-06-22
Punktów :   

Re: Podanie na JuniorAdmina

A więc masz tu coś ode mnie, częste powtórzenia, brak szczegółowych informacji, jesteś raczej za młody, na serwerze gracz z tydzień, a w minecrafta będzie z miesiąc, a do tego z tego co wiem bo cie znam nie znasz żadnych komend, a podanie o juniora robisz tylko dla creativa. Jest to moja wypowiedź i proszę aby nikt mnie nie oceniał. Pozdrawiam

Komentarz wystawiam dlatego żeby uratować serwer, od takich niedoświadczonych graczy jak ty. Dziękuje.

Offline

 

#3 2012-07-16 20:46:01

 Piter009

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-24
Punktów :   

Re: Podanie na JuniorAdmina

Danger a ty masz uprawnienia na odpowiadanie w tym dziale? Mi się wydaje że nie. Poza tym wszelkie twoje krytyki są niemal bezpodstawne i proszę nie zajmuj się ratowaniem serwera bo od tego są inni ludzie. Dziękuje.
Odnośnie podania wydaje mi się że odrzucam, lecz z innych powodów niż szanowny pan Danger zechciał nam przedstawić.
Zamykam Temat.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lsmods.pun.pl www.vipshow.pun.pl www.uniapodkarpacka.pun.pl www.lechia-gdansk.pun.pl www.grabeyblade.pun.pl