Wanap-Craft

Prawdopodobnie Najlepszy Polski Serwer Minecraft

Ogłoszenie



Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-05-24 18:49:22

ozi995

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-24
Punktów :   

Gamemode

Witam!

Otóż po założeniu gildii zaszliśmy z chłopakami w las daleko od miasta. Zaczęliśmy się budować do czasu gdy gracz nickiem "Siliter" zaczął latać na Gamemode i zabijał nas zabierając cały exp i eq. Jeżeli każdy kto gra na tym serwerze nie będzie za to karany, będziemy negatywnie wpływać na reklamę serwera.
Niestety nie posiadam ss z tego co robili ponieważ, było to znienacka i żaden z nas nie zdążył tego zrobić. Natomiast mam świadków, którzy mogą poświadczyć o tym co się działo.

Offline

 

#2 2012-05-24 18:53:52

Mikolas24

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-21
Punktów :   

Re: Gamemode

Zostałem zabity przez owego gracza, posiadał gamemode i zaatakował całą gildię, działo się to tak szybko, że nikt nie był w stanie zrobić screenshota, mam nadzieję, że administracja w porę zareaguje. Nie będziemy spoglądać, jak ktoś bezkarnie atakuje naszą gildię, nikogo nie obrażaliśmy, z nikim nie prowadziliśmy wojen, a tu nagle... Koleś na gamemodzie atakuje cały team (zabrał wszystkie diamenty jakie mieliśmy).
Edit:
Udało mi się zrobić screenshota, w rogu wyraźnie widać płonący dom, który był pierwszym budynkiem
http://imageshack.us/photo/my-images/40 … 185716.png

Ostatnio edytowany przez Mikolas24 (2012-05-24 19:07:00)

Offline

 

#3 2012-05-24 19:52:12

 Piter009

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-24
Punktów :   

Re: Gamemode

witam.
Gracz Siliter zostanie ukarany banem permanentnym za używanie nielegalnych modów.

   Pozdrawiam:AdminTeam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lechia-gdansk.pun.pl www.vipshow.pun.pl www.grabeyblade.pun.pl www.uniapodkarpacka.pun.pl www.lsmods.pun.pl